.

.

Деца Луксузни ABC Писма Гравирани Шема Sherpa Бебе Ќебе (Беж)

Деца Луксузни ABC Писма Гравирани Шема Sherpa Бебе Ќебе (Беж)

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Деца Луксузни Sherpa Бебе Ќебе мерки 30" x 40" - дарежлива големина дека ќе го задржи вашето бебе топло и удобно.Едноставен, но елегантен дизајн - ABC Писма гравирани шема и доаѓа во вашиот избор на пастел, сина, розова, или сива.Изработени од 100% мека, нежна кадифен полиестер ткаенини кои ќе удобноста на вашето бебе.За нега на Инструкции - се Мијат пред употреба.Машина за миење ладно одделно за нежно циклус.Не кајгана, собори сува ниски, а не од железо.Го прави голем дар за вашето бебе туш!.Деца Луксузни Sherpa Бебе Ќебе мерки 30" x 40" - дарежлива големина дека ќе го задржи вашето бебе топло и удобно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите