.

.

UOMNY Бебе Креветчето Утешителот - Расадник Утешителот Јоргани за Момчиња и Девојчиња 36x48 Инчен Памук 1 Пакет Креветчето Ќебиња Расадник Ќебе (Розова Линк/Dot)

UOMNY Бебе Креветчето Утешителот - Расадник Утешителот Јоргани за Момчиња и Девојчиња 36x48 Инчен Памук

DEN 419.76

Износ
Во продавницата.

Печати на враќање превозот етикета. 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】Пондерирана ќебиња машина се мие и dryable за лесно чистење и нега, Спие вашето бебе и мир се опфатени во љубов и задржи Долго-траен, трајни квалитет. 100% Памук. 【ПОВЕЌЕ намени 】Како бебе ќебе за кревет/троседот/каучот, или надвор, патуваат,пикник и животните спасување.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. Ние имаме силна вера во почетокот на нашата институција.Ние очекуваме дека секој од нашите производи може да се донесе единствен спомени за секого.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【Се ОБЕЗБЕДИ за ПЕЧАТЕЊЕ】 Нема евтини печатени погледне и, што е уште поважно, нема хемиски бои за да ги филтрирам во малечки' постелнина - Води Слободни, Латекс Слободни,Нема статични.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Се надеваме дека нашите производи може да донесе добар сон за децата.За бебето,тие имаат мека кожа и сакаат многу snuggly место да се добие мирен ноќ на сон.Висок квалитет на спиење е приоритет нешто за новородените деца,држејќи ги расте здрава. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Овој чист памук ватенка ќе бидат тежина,мека, вид и удобно да бебешка кожа.произведени со вашето бебе е добросостојбата на ум; Користење само на softest памук да се задржи нервоза и непријатност во заливот.ние дизајниран убави модели за да ги задоволи децата љубопитност за светот.Печати на враќање превозот етикета. 【УБАВА】Quilted ќебе Направено од Памук; совршен за сите креветчето големини и повеќето деца кревети; мерки 36"x48".За деца со користење на пондерирана ќебе за прв пат, ние препорачуваме полесна тежина.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Додека UOMNY 100% памук ќебе се меки да се започне со.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите