.

.

Цртан филм Ќебе Фланелен боксери Фрла Ќебиња за Каучот Троседот цела Сезона Супер Атмосфера Кадифен Ќебе за Деца, Возрасни лица од 50x40

Цртан филм Ќебе Фланелен боксери Фрла Ќебиња за Каучот Троседот цела Сезона Супер Атмосфера Кадифен Ќебе за

DEN 911.76

Износ
Во продавницата.

Ултра-Меки Материјали : Анти-Pilling Фланелен Боксери.Повеќе Удобно И Топло.Димензии : 50"X40",Совршен за деца и возрасни.За Луѓето Погоден За Новороденчиња, Деца, Возрасни, Родители И Баби И Дедовци!Совршен Зимски Е Само За Завиткување, Гледање Телевизија, Одмор На Троседот / Кревет, Читање, Учење, Спиење, Snuggling, Кампување, Играње Игри И Нап.Измијте Со Ладна Вода И Потоа Или Нека Се Исуши Без Топлина.Микрофибер Суши Брзо И Тоа Ќе Fluffier Отколку Пред Тоа.Бојата Нема Да Избледи И После Многу Мие.Перење Совети : Лесно Да Се Грижи, Рака Мие И Во Машина Перат, Брзо Сушење, Трајни, Не Кајгана.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите