.

.

Kutadanti Чека Гледам Рок Фрлиле Ќебе Мека Атмосфера Топло Fuzzy Фланелен боксери Ќебе за Каучот Кревет Автомобил Троседот Отворено Кампување Подарок 50x40за Децата

Kutadanti Чека Гледам Рок Фрлиле Ќебе Мека Атмосфера Топло Fuzzy Фланелен боксери Ќебе за Каучот Кревет Автомобил

DEN 1584.00

Износ
Во продавницата.

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : ви нуди различни начини на мекост да се подобри вашиот сон со едната страна од мазни и меки, и за другите.Произведени од висок квалитет .Ова се фрли ќебе ќе оди подалеку од вашиот, или подарок примачот очекувања и ви донесе крајната мека и топлина.РАЗНОВРСНА ФРЛА : Кога екстра атмосфера и топлина е потребно кога се гледа ТЕЛЕВИЗИЈА или подмладителен.Чудесната боја ја подобрува ова ќебе со елегантен и супериорен настап на надополнуваат вашата соба шик чувство.Одличен избор за kinki за Луѓе од сите возрасти.Се вклопува во секоја соба во куќата - спалната соба, гостинската соба, дете соба, одмор дома, дневна соба или да се земе заедно за RV патувања.LIGHTWIGHT ЗА СИТЕ СЕЗОНИ : Совршен за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни потоплите во зиморничав времето, особено за кампување и пикник.Подароци за Мажите и Жените, Мајки и Татковци, Пријатели, Возрасни, Тинејџер, Девојки, Момчиња, Кучиња, Мачки, домашни Миленици, Вљубените, на Мајката и на Таткото Ден; Божиќ и Нова Година.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Нашите ќебиња се испраќаат вакуум спакувани, и ќебиња ќе станат меки кога тие се ширевте за еден период на време, Машина мие со ладна вода само, на благи или деликатна циклус.Собори сува на ниска топлина или на airdry поставка и да се отстранат веднаш откако сушење циклус дојде до крај.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ГАРАНЦИЈА : Со многу различни шема на бои и големини, за да изберете од, можете лесно ќе се најде фрлиле ќебе tocoordinatewith вашиот оркестарот!Ние стоиме зад нашите производи 100% и сакаме нашите клиенти да ги сакам колку што ние не!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите