.

.

Мека Памучна Бебе Ватенка Ќебе, Персоналните Лопез И Од Неодамна Scalloped Лесни Врежана Креветчето Ватенка, Бебе Нула Кат Ќебе, Четири Годишни Времиња(Бела)

Мека Памучна Бебе Ватенка Ќебе, Персоналните Лопез И Од Неодамна Scalloped Лесни Врежана Креветчето Ватенка,

DEN 525.36

Износ
Во продавницата.

100% Памук. 【Материјал】 : Покривање : 100% Памук, Фил : 60% Памук, 40% Полиестер. 【Големина】 : 36*46 Inches совршен за сите креветчето големини и повеќето деца кревети. 【Топлите, Меки, Лесни】 : Ултра Меки Материјали,хипоалерген,Нежен Допир.Четири Сезона Употреба, се Задржи Топло, но Лесни Бебе Креветчето Ќебе. 【Убав Дизајн】 : Прекрасна scalloped трим,Убава и Чиста Крои за додаде нежен допир,ние веруваме кога ќе примите нив, тоа ќе стане преданија и потребно ќебе во вашиот дом. 【Повеќенаменското користење】 : Користи како Бебе креветчето ќебе, како душек покрие, да навивам во вашиот малку еден во текот на ноќта, а Bassinet ќебе кога ќе одат надвор, бебе нула кат ќебе , туш ќебе,дури и миленичиња остатокот ќебе. 【Топла и Мека Дизајн концепт】 : дизајнирани & произведени со вашето бебе е благосостојба во умот, ние ги користиме на softest памук да се задржи иритација и удобно.Нашите јоргани машина се перат и да се собори-сушени,долго-траен, трајни квалитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите