.

.

YQYMX милениче Кревет со Пренослив Перница, Кинолошки Перница мачка Софа Кревет, Перат (Темно Зелена)

YQYMX милениче Кревет со Пренослив Перница, Кинолошки Перница мачка Софа Кревет, Перат (Темно Зелена)

DEN 2155.20

Износ
Во продавницата.

Многу погодна за домашни миленици да се игра, нап, одмор, одмор и спиење.Мекото внатрешни работи го прави вашето домашно милениче мислам на неговата/нејзината мајка е крзно.Вашето домашно милениче прошетки во неговиот/нејзиниот засекогаш home за првпат, веднаш паѓа во љубов со оваа мачка во кревет, и веднаш започнува purring кога тој чекори на тоа.Не грижете се за вашите миленичиња и да спие во вашиот кревет, тие поминуваат повеќе време во овој милениче кревет од вашиот кревет.Вашето домашно милениче ќе се чувствува одлично додека седите тука или спие тука.Висок квалитет на обезбедување на квалитет на материјалот PP памук е мека и мазна, се грижат за миленичиња на кожата.Нека вашето домашно милениче има добар ноќен сон во студена зима.Многу погодна за мачиња, puppies, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга 24 часа на ден.Околните ткаенина е направен од топло ткаенини, што е кожата-пријателски и не носат косата.Нека вашиот маче или куче се тркалаат тивко, спиење или легнете, многу удобно.Материјал : хокеј на сомот + PP cotton Size : 30*23cm, дупка 15cm Package содржина : пет гнездо*1 Add повеќе забава и интеракција за вас и вашето домашно милениче, и да се создаде повеќе незаборавни и среќни спомени.белешки : се Должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Како прирачник за мерење се различни, ве молиме оставете мала големина разлика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите