.

.

STOBOK 2 парчиња Топло Хрчак Кревет Кадифен Хрчак Гнездо на Хабитат Милениче Кадифен Шатор Мини Куќа Кафез Играчка за Мали Домашни миленици Chinchilla морско свинче Вервер

STOBOK 2 парчиња Топло Хрчак Кревет Кадифен Хрчак Гнездо на Хабитат Милениче Кадифен Шатор Мини Куќа Кафез

DEN 376.56

Износ
Во продавницата.

Мали миленици ќе сакаат да спие, се крие, и чекалницата дреме во оваа атмосфера пештера.Тоа е, исто така прекрасна милениче кафез оркестарот.Симпатична цртан филм дизајн, дополнителен украс за вашиот миленик кафез, изгледа толку шик и стилски.Погоден за повеќето мали миленичиња, морско свинче, хрчак, зајакот, chinchillas, hedgehogs, стаорци и повеќе.Изработени со квалитетни материјали, без мирис, нема гајле, не исчезнува, безбедно и трајни производи за употреба.Помогне да се намали нивото на стрес и зголемување на домашни миленици спиење квалитет, како додека оптимизирање на нивната благосостојба.Опис Ако сте љубители на вашите мали домашни миленичиња, можеби ќе треба да ги даде безбедно засолниште.Ако веќе имате кафез, треба оваа куќа да се направи нив се релаксираат или да се забавуваат.прекрасна пештера за вашите чувствителни мали домашни миленици за одмор, игра, криенка и спиење.И тоа може да ги донесе чувство на сигурност.Карактеристики - Материјал : Краток кадифен - Големина : 14. 00 X14. 00 X15. 00cm/ 5. 50 X5. 50 X5. 89 во.- Изработени со квалитетни материјали, без мирис, нема гајле, не исчезнува, безбедно и трајни производи за употреба.- Мали миленици ќе сакаат да спие, се крие, и чекалницата дреме во оваа атмосфера пештера.It' s, исто така, една прекрасна милениче кафез оркестарот.- Помогне да се намали нивото на стрес и да се зголеми домашно милениче' s спиење квалитет, како додека оптимизирање на нивната благосостојба.- Погоден за повеќето мали миленичиња, морско свинче, хрчак, зајакот, chinchillas, hedgehogs, стаорци и повеќе.- Симпатична цртан филм дизајн, дополнителен украс за вашиот миленик кафез, изгледа толку шик и стилски.Пакет Вклучувајќи 2 x мали миленичиња гнездо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите