.

.

MyGift 8 Кука Кафе Кригла Рек Ѕид Монтирани Солидна Варосани Дрво Кафе Бар Додаток Знак, Но со Првото Кафе Понуда

MyGift 8 Кука Кафе Кригла Рек Ѕид Монтирани Солидна Варосани Дрво Кафе Бар Додаток Знак, Но со Првото Кафе

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Ѕидот монтирани гроздобер варосани дрво кафе складирање решетката и декоративни потпише со "но, прво..кафе" intricately прикажува **Филџани не се вклучени**. 4 двојна prong куки се овозможи вкупно 8 места за бесење филџани кафе, teacups, кујнски прибор, сад облека, и многу повеќе.Обезбедува удобен првенство простор за вашиот дом кујна, кафуле, кафеана или пауза соба.Лесен за монтирање на ѕид површини со своите вклучена монтажа хардвер.Приближните Димензии : Општо - 9 H x 15.75 W x 2.5 D; Секоја Кука - 1.75 L; Простор Помеѓу Книги - 4.5 W (во инчи).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите