.

.

Kipp 06652-01A15 Ново·Контрола Сива Термопластични Крило Зафат со 10-32 Внатрешен Навој, од не ' Рѓосувачки Челик Черупка, Инчен, 14 мм Дијаметар, Светло Сива Боја на Капа (Паку

Kipp 06652-01A15 Ново·Контрола Сива Термопластични Крило Зафат со 10-32 Внатрешен Навој, од не ' Рѓосувачки

DEN 882.72

Износ
Во продавницата.

Направени од антрацит сива термопластични.Черупка и навој гром во челик 5.8, сина chromated заврши.Черупка и навој гром од не ' рѓосувачки челик 1.4305, природен крај.Модерниот дизајн и hi-tech инженерство на Ново·Контрола Крило Костец жалба нуди совршени перформанси и ергономски функционалност.Овие Ново·Контрола Крило Костец ќе се подобри изгледот и функционалноста на било која апликација, зголемување на ефикасноста нудејќи повеќе удобен зафат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите