.

.

YYOBK wj 5/10/20pcs Крило Орев, М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 Нерѓосувачки Челик Крило Орев Поцинкуван Рака-Затегнување Нут (Боја : 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Големина : М12 5pcs)

YYOBK wj 5/10/20pcs Крило Орев, М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 Нерѓосувачки Челик Крило Орев Поцинкуван Рака-Затегнување

DEN 1120.80

Износ
Во продавницата.

Материјал : 3 видови на материјал избори, на 304 нерѓосувачки челик, 201 нерѓосувачки челичен поцинкуван јаглероден челик, поцинкуван, анти- ' рѓа.Димензии : m3 m4 m5 m6 м8 m10 м12. Карактеристики : Лесен за инсталација и расклопување, и може да се користи постојано.Како да го користите : Нема потреба за било кои други алатки, затегнете орев со рака, лесно да се инсталира.Примена : механичка опрема, електронска опрема, комуникациска опрема, хардвер осветлување, изградба на мостови, мебел и декорација, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите