.

.

Moen DN8424BN Престон Собирање 24-Инчен Бања Една Крпа Бар, Брусен Никел

Moen DN8424BN Престон Собирање 24-Инчен Бања Една Крпа Бар, Брусен Никел

DEN 466.80

Износ
Во продавницата.

ТОПЛО И ги ПОКАНУВА : Брусен Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло-сива металик изглед.КООРДИНИРАЊЕ КОЛЕКЦИЈА : Координира со други Moen бања додатоци.ФЛЕКСИБИЛНИ СМЕСТУВАЊЕ : За употреба во када, како и кујната за да виси крпи и повеќе.МИР-НА-УМ : Дизајнирани за кавга-бесплатно инсталација.Опис на производот Со своите безвременски, ниска копче дизајн, Moen Престон 24 Инчен Бања Пешкир Бар додава еден допир на разбраното стил на вашата бања.На 24 инчен бар нуди доволно простор за бесење крпи, washcloths, и други бања предмети.На печат челик монтажа заградата го подобрува трајност, додека вклучена монтажа хардвер и template се направи инсталација лесно.На Moen Престон Крпа Бар е на располагање во многу рефлексивни хром финиш и топол бранеа никел заврши.Од Производителот Moen е Бранеа Никел 24-инчен Крпа Бар обезбедува лесно бранеа топло сива металик изглед.Moen е посветен на проектирање и доставување на убава производи кои траат цел живот.Moen нуди разновиден избор на кујнски чешми, садопери, бања чешми и додатоци, и туширање производи.Moen производи се комбинираат стил и функционалност со издржливост за живот на задоволство на клиентите.Одликувајќи се безвременски, ниско-клуч дизајн, Moen Престон 24 -Инчен Бања Пешкир Бар додава еден допир на разбраното стил на вашата бања.На 24 -инчен бар нуди доволно простор за бесење крпи, washcloths, и други бања предмети.На печат челик монтажа заградата го подобрува трајност, додека вклучена монтажа хардвер и template се направи инсталација лесно.Она што е во Кутијата : .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите