.

.

KES Бања Прибор Поставите 4 Парче 24-Инчен Крпа Бар Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Крпа Прстен од Нерѓосувачки Челик SUS304 Rustproof Ѕид Полиран Finsh, LA240-42

KES Бања Прибор Поставите 4 Парче 24-Инчен Крпа Бар Тоалетна Хартија Носителот Облека Кука Крпа Прстен од Нерѓосувачки

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

Пакетот Вклучува : 1 x крпа бар(24-Инчен), 1 x тоалетна хартија носителот 1 x крпа прстен, 1 x грб кука, завртка хардвер пакет(за завртка-монт), и инструкции за инсталација. 1 x Инсталација Настава.Завртки се невидливи по инсталацијата - убава и елегантен изглед. 1 x Тоалетна Хартија Држачот. 1 x Една Крпа Бар.Полиран Финиш : Деликатна рака полиран огледало нерѓосувачки челик заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, корозија, и tarnishing.Сокриени Завртка : Уникатен квадратна форма и се сокриени монтажа дупка додадете контакт на модерен дизајн за вашата бања.Завртки се невидливи по инсталацијата - убава и елегантен изглед.Завртка-Монтирани, Сокриени Завртка, Уникатен квадратна форма и се сокриени монтажа дупка додадете контакт на модерен дизајн за вашата бања.Rust Proof : Construted од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик задржува на површината беспрекорен со Максимално Одржување, со додадени 18/8 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија & рѓа. 1 x Облека Кука. 1 x Квадрат Крпа Држачот.Тоа може да помине 48 часа на сол спреј тест, стигнат до извоз стандарди. 1 x Хардвер Пакет ( За завртка-планината ).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите