.

.

Зак 40333 Оригинални CENIUS Слободни Стои Бања Управување со Стаклени Полици, висок Сјај 31.5 x 12.6 x 12.6 во, 31.5 x 12.6

Зак 40333 Оригинални CENIUS Слободни Стои Бања Управување со Стаклени Полици, висок Сјај 31.5 x 12.6 x 12.6

DEN 11529.84

Износ
Во продавницата.

Бесплатни стои багажник со 3 стаклени полици. 18/10 од не ' рѓосувачки челик и стакло.Многу лесно да се чисти.Зк-40333 на ЗАК оригиналот, "cenius" бања багажник, слободни стои, висок сјај 31.5 x 12.6 x 12.6 во; на гениј бања рек ви овозможува да ги чува сите ваши бања essentials без никакви проблеми.На софистициран стил на овој слободни стои багажник го подобрува изгледот на секоја бања.Направени од 18/10 од не ' рѓосувачки челик и стакло полици овој кабинет е издржлив и здрав.Ова е дел за стил свесни потрошувачи кои вредност purist дизајн, квалитет на материјали и извонредна изработка.Сите потребни хардверски вклучени.Името ЗАК застана за иновации и ексклузивност за неколку децении.Зак успех во текот на последниве неколку години покажува како точно компанијата адреси желбите и очекувањата на своите клиенти.Дизајнот на секој член се појавува сосема природно и логично, но, сепак, јасно е дека намалувањето на неколку Суштински форми и материјали кои се бара исклучително високи стандарди за квалитет.Секој детал треба да се помисли до неговото јадро.И тоа е токму овој стилски ексклузивност кој го отелотворува ЗАК бренд.За секоја прилика, за секое расположение, за секоја поединечна област, ќе најдете безвременски дизајн меѓу членовите на околу 400 производи во прва класа изработка и урамнотежена цена-перформанси сооднос.Со околу 80 ново развиен производи и секоја година, ЗАК е постојано поставување на трендови.Вие не треба да се задоволи со ништо помалку.Оди на оригиналот!следете го вашиот стил.Израз на начин на живеење и квалитет на живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите