.

.

LXDZXY Крпа Шини,Виткање Крпа Рек Крпа Рек Златна Европската Бања Pendant Бања Простор Алуминиум Полица Бања

LXDZXY Крпа Шини,Виткање Крпа Рек Крпа Рек Златна Европската Бања Pendant Бања Простор Алуминиум Полица Бања

DEN 1127.52

Износ
Во продавницата.

●Проширување и Задебелување, Мулти-Цел Материјали, Само за Вашите Подобро Искуство. ●Одлична Товарот Искуство.Лесно да ги Собереш 50 Фунти. ●Корозија-Отпорни, Анти-Оксидација, се Уште е Многу Нова, по Долго Време. ●Extended Простор Овозможува Станот да Биде 3 D, и Единственото Нешто Што Може да се Вклопат е Сон. ●Погрешно Слој Дизајн, Повеќе Разумни Проред Дизајн, Лесно да се Користи.Име на производ : Европската Крпа Rack Surface Боја : Европската Gold Molding Процес : Гравитацијата Casting Surface Технологија : Три-Степен Полирање, Anodizing Main Материјал : Space Алуминиум / Алуминиум Магнезиум Alloy Mounting Дупка со Дијаметар : ве Молиме да Користите 6 Mm Вежба Малку за Дупка Installation If Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите