.

.

Deeptech Загреан Пешкир Полици, од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички Сушење Рек 4 Барови Електрични Крпа Потоплите Монтира на Ѕид Огледало полски Простор

Deeptech Загреан Пешкир Полици, од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички Сушење Рек 4 Барови Електрични

DEN 409.20

Износ
Во продавницата.

[Мерењето се префрлите] : На сушење крпа рек дава 3 мерењето начини : /ИСКЛУЧУВАЊЕ, 2 H, 4 H.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Име : Крпа сушење rack Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Heating време : 5-10min Power : 40 WSize : 450*600*112 Waterproof оценка : IP55 Certificate : CCC/CQC/SAAOur електрични апарати за сушење рек го задржува крпа топло и удобно, која е многу погодна за тесен и мали бањи во влажни временски услови и влажни места. [Дизајнот на топла крпа рек] : Класичен круг цевка дизајн, полиран на површината не се изедначи и не му наштети на крпа.Поставете го времето што е потребно, и тоа автоматски ќе се исклучи, па не се грижи за заборавајќи да го исклучите крпа потоплите. [Услуга] : Ако имате било какви прашања додека ги користите крпа сушење багажник, ве молиме да бидат слободни да контакт. Миењето на пешкири секој ден може да се избегне одгледување на странски тела за кратко време, и тоа се препорачува да го промените крпи на секои три месеци.Ќе добиете брзо одговори и решенија во рок од 24 часа. Можете да изберете нашите електрични крпа решетката да се исуши сите видови на крпи и облека и подобрување на хигиенските услови на животната средина. [Водоотпорен] : крпа сушење рек донесува националниот 3 C сертификација приклучокот, висок водоотпорен, и автоматски напојување-исклучување на поставување.Тоа може да биде поставен во купатило, кујна, чај поставите и други места каде што крпи треба да бидат суви.Дали сеуште се осмелуваат да го користите влажни крпи?Дали сте загрижени за влијанието на микроорганизмите на влажна бања крпи за децата во домот?Дали сте загрижени дека на изнемоштените постари од дома може да биде замрзнат користење на влажни бања крпи?Дали сте загрижени за мирисот на облеката, ако тие не се исуши?Но, како може да се реши проблемот на влажни крпи или бања крпи?1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите