.

.

LXD Бања Стојат,Крпа Носителот Шини со Куки 40-60Cm Алуминиум Легура Бања Пешкир Рек Полица со Мулти Крпа Бар, Свитлива Двоен Ѕид-Монтирани,40cm

LXD Бања Стојат,Крпа Носителот Шини со Куки 40-60Cm Алуминиум Легура Бања Пешкир Рек Полица со Мулти Крпа Бар,

DEN 2140.80

Износ
Во продавницата.

Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Моќен : Мат црни алуминиумски легури, тешки се чувствуваат, дури и за тешки облека или други тешки предмети, сигурен и издржлив, никогаш не се носи, ѕид завртки монтажа структура.270 C; Одржување : 1.Широко прифатен : можете да изберете палта, крпи и сите други во јавните површини на бања, спална соба, дневна соба, канцеларија или хотел, образованието и здравствените институции.Лесен за инсталација : Сите тела и додатоци вклучуваат шрафцигер дека ќе може да се качи на врата или ѕид, проширување завртки во торба.Користете полици за чување на шампони, производи за чистење, за нега на кожата производи, козметика, цвет садови, итн.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-25 дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите