.

.

JYDQM Крпа Shelfs,Простор Алуминиум Крпа Виси Крпа Крпа Рек Бања Пешкир

JYDQM Крпа Shelfs,Простор Алуминиум Крпа Виси Крпа Крпа Рек Бања Пешкир

DEN 1552.80

Износ
Во продавницата.

◆Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до Вашата Бања или Кујна. ◆Оваа Крпа Закачалка Железнички е Направена Со, Дава Луксузен Изглед, за Секоја Бања. ◆Крпа Бар Можат да Бидат Ставени во Бања Ѕидот Веднаш до Туш Така Можете Да стигнете до Вашата Крпа Лесно. ◆Нема Остри Рабови, Убаво Сфор Одржување Одржување на Крпи или Она Што Висат на Крпа Полици. ◆Нашите Крпа Бар Се На,Ng и Имаат Единствена, Рационализација, Модерен Дизајн.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име на производ : Крпа Rack Model : Едноставен Towel Surface Технологија : Anodizing Material : Space Aluminum Size : Дијаметар на 165 Mm, од Ѕидот на Растојание од 60 Mm, Вкупната Висина на 190 Mm Color : Светла Silver Use : Бања, Toilet Our Услуга Филозофија е Дека Клиентот е Бог, Не е Важно Ако Имате Било какви Прашања Duthe Купување на Процесот, Можете Да не Контактирате преку Систем на Пораки, а Ние Ќе се Реши Проблемот Што е Можно поскоро, Ние Сме Многу Среќни да Бидат Нашите Клиенти и да Ви Посакам Среќен Шопинг!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите