.

.

FMOGE Електрични Крпа Багажник, Загреан Пешкир Рек Ѕид Монтирани PVD позлатени Полиран 304 од не ' Рѓосувачки Челик Криви Крпа Рек Дома Бања Прибор,Крпа Warmers

FMOGE Електрични Крпа Багажник, Загреан Пешкир Рек Ѕид Монтирани PVD позлатени Полиран 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 1077.60

Износ
Во продавницата.

◆ Класичната злато изглед, направете ја вашата бања искра, и поради својот висок квалитет, не грижете се за промена на бојата и исчезнува. ◆ Интелигентна контрола на температурата, се задржи постојана температура, безбедно, и не боли раката. ◆ Им помогне на бањата да се задржи топло Задржи на крпи и бањарки топли и суви. ◆ Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик (PVD злато позлатен), IP55 водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, огледало површина, висока температура отпор, отпорност на корозија. ◆ Употреба опсег : бања, кујната, ходникот, cloakroom, гардероба итн.Производ големина : 1000*520*112mm боја : злато Главни функции : сува, постојана температура, водоотпорен, анти-протекување, висока температура отпор, складирање багажник, без повреда на облека Напон : 220 V (може да се бара од страна на клиентите) Моќност : 80 W Греење време : 5-10min Производ материјал : 304# висок квалитет, од нерѓосувачки челик(PVD злато позлатен) Водоотпорен ниво : IP55 Површински третман : злато позлатен / 8 K огледало светлина ◆ Убава И Издржливи : надворешниот дизајн е модерен и убава, нема рѓа, нема корозија, без оксидација, без промена на бојата, долго-траен, како нова ◆ Заштита на Животната средина : заштеда на Енергија и без бучава, нема загадување, заштеда на енергија, заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите