.

.

ROMACK Крпа Багажник, на 304 Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Круг Рака Крпа Рек Ѕид Монтирани Корозија-Доказ Модерна за Бања за Хотел

ROMACK Крпа Багажник, на 304 Нерѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Круг Рака Крпа Рек Ѕид Монтирани Корозија-Доказ

DEN 1855.20

Износ
Во продавницата.

Удар слободни дизајн не оштетување на ѕидот површина, едноставен и лесно да се инсталира.Иам супер силен ѕид лепило, тоа може да носи 5kg / 11lb и не грижете се за испаѓање.Се откажам крпа и да ја задржите вентилирани и чиста, не е лесно да се одгледуваат на бактериски и дамка.Мазна површина, домот боја, и лесно да се чисти, практична алатка во вашата бања.Можете да инсталирате во тоалет, бања, bathhouse, перална, кујна, итн.Функција : 1. Удар слободни дизајн не оштетување на ѕидот површина, едноставен и лесно да се инсталира.2. Иам супер силен ѕид лепило, тоа може да носи 5kg / 11lb и не грижете се за испаѓање.3. Се откажам крпа и да ја задржите вентилирани и чиста, не е лесно да се одгледуваат на бактериски и дамка.4. Мазна површина, домот боја, и лесно да се чисти, практична алатка во вашата бања.5. Можете да инсталирате во тоалет, бања, bathhouse, перална, кујна, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Крпа Holder Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Color : Black Bearing Тежина : 5kg / 11lb Surface Третман : Боја Spraying Installation Метод : Не дупчење, лепак installation Size : Прибл. 20.5 x 11 x 5.5 cm / 8.1 x 4.3 x 2.2 in Weight : Прибл. 191g / 6.7 оз.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Крпа Rack Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Towel Holder
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Black
Bearing Weight:
5kg / 11lb
Surface Treatment:
Paint Spraying
Installation Method:
No drilling, glue installation
Size:
Approx. 20.5 x 11 x 5.5cm / 8.1 x 4.3 x 2.2in
Weight:
Approx. 191g / 6.7oz
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Towel Rack :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите