.

.

Амазон Основите Исчезнат-Отпорни Памук Рака Крпа - 6-Pack, Сива

Амазон Основите Исчезнат-Отпорни Памук Рака Крпа - 6-Pack, Сива

DEN 363.12

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Увезени.Вклучува 6 - 26 x 16-инчен рака крпи.Изработени од мек, трајни, абсорбента памук за траен квалитет и удобност.Дизајниран со класичен и едноставен пике граница.Исчезнат-отпорни боја.Направен во OEKO-TEX Стандард 100 фабрика, независна сертификација на систем кој обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Опис на производот Основите Исчезнат-Отпорни Памук Рака Крпа - 6-Pack, Сива Од Производителот Основи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите