.

.

Кингстон Месинг BA314PB Класичен Крпа Прстен, Полиран Месинг,7-3/4 Должина

Кингстон Месинг BA314PB Класичен Крпа Прстен, Полиран Месинг,7-3/4 Должина

DEN 738.24

Износ
Во продавницата.

Висат вашата чанта на облека кука за лесно погодност во вашата бања.Тоа само може да биде таму да висат вашиот towelette на, но, исто така, може да направи многу за целокупниот изглед на вашиот тоалет.Нашите тоалетна хартија носители доаѓаат во полн спектар на стилови за да одговараат на нашите бања хардверски додатоци во сите бои.Користете облека куки како кул и авангарда фиока рачки за начин за малку забава во вашата бања.Достапни во популарната бои како хром, никел, бронза и месинг.Сите монтажа хардвер вклучени.Со чиста карактеристики и уникатни дизајни, крпа прстени може да ја подобри вашата бања во соба на елеганција и убедливо стил.Материјалот е изграден во премиум квалитет на обезбедување години на сигурност и издржливост.Оваа Колекција ќе помогне во подобрување на традиционална тема.Додатоци се лесно да го инсталирате, со сите потребни монтажа хардвер вклучени, како и.Еден од најпознатите занемаруваат предмети во вашата бања е пешкир прстен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите