.

.

YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Вечери Ретро Папагал Животинско Птица Печатење на Текстил Салфетки Табела Лен

YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Вечери Ретро Папагал Животинско Птица Печатење на Текстил

DEN 1996.80

Износ
Во продавницата.

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите