.

.

YUEND Крпа Салфетки Табела Лен за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Розова Фламинго Mirrorillust Животински Печати Вечери

YUEND Крпа Салфетки Табела Лен за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Розова Фламинго Mirrorillust Животински

DEN 95.52

Износ
Во продавницата.

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите