.

.

Етничките Paisley Цвет Крпа Салфетки Сет од 4 - 20 x 20 Инчи, на Виножитото Цвеќиња Перат Обновливи Полиестер Вечера Табела Салфетки за Вечера Партии Свадби Празник

Етничките Paisley Цвет Крпа Салфетки Сет од 4 - 20 x 20 Инчи, на Виножитото Цвеќиња Перат Обновливи Полиестер

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Крпа Салфетки x 4. ГОЛЕМИНА : 20x20 инчен/ 50.5 cm x 50.5 cm.Салфети може да ги покрие голем простор, и може да се свитка во различни уникатни форми според вашите сопствени желби.Може да се свитка во голем број на уникатни форми според вашите желби.SOFT & ТРАЈНИ : На салфетка е направен од високо квалитетни и издржливи полиестер, пред печатење е изработен од сатен праска кожата, допрете како сатен е мазна, мека, елегантен, и сјајна.Еколошки печатени, безбедно и сигурно, не исчезнува.Домот ивица и лесна структура.ДЕКОРАЦИЈА на ТРПЕЗАРИСКА МАСА : Личноста мода салфетки ќе додадете фестивал атмосфера за вашата маса, тоа не е само погодна за семејни дневни оброци, но исто така многу погодни за хотел салфетки, ресторан салфетки, свадба салфетки, банкет салфетки, роденден салфетки, коктел салфетки и така натаму.ОБНОВЛИВИ И ПЕРАТ : Салфетка може да се мијат неколку пати и повторно користен, замена на салфетка, што е економски и еколошки.Салфетка е еден вид на санитарните производ кој често се користи во рестораните, и тоа е исто така еден вид на уметност да ги красат и разубават на трпезариска маса..Забавува гостите, роденден, празник вечера, романтичен за Денот на Вљубените вечера, свеќи вечера..елегантен и уникатен салфетка одразува водителка е вкус, додава празнична атмосфера, conveys домаќин срцето и љубов за diners..Информации за Производот Материјал : полиестер Големина : 20 X 20 во Пакување вклучува : крпа салфетки x 4 обезбедување на Квалитет : Ако не сте задоволни со нашата салфетки, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите