.

.

ALAZA Симпатична Слатка Розова Gnome Вљубените Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава Одмор Свадба Д

ALAZA Симпатична Слатка Розова Gnome Вљубените Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа салфетки, тоа се прави на премиум сатен полиестер, меко чувство и свиленкаста на допир, со цел да се избегне дамки и брчки, hemmed рабови и лесна изградба даде на салфетка сила и издржливост, вечера крпа салфети се преголеми 20"x20" па можете да го користите тоа подобро.Домот Салфетки за Секој Оброк : Оваа салфетка е одлична декорација за вашиот дом или farmhouse за секојдневна употреба, може да се користи за време на оброци за украсување кујнската маса или трпезарија, го спарите со дополнителни tabletop колекција да создаде уникатен табела оркестарот дека вашите пријатели и семејството ќе љубов.Во близина на Бескрајни Користи : Овие крпа салфетки не само што се добри за домашна употреба, но направи голема за посебни прилики како празник партија, коктел забава, свадба, угостителство настани, бифе, бебе туш, роденден партии, внатрешна или надворешна употреба, тоа ќе го подобрите атмосферата на вечера.Разни Дизајн Опции : Сите вечера салфети се запознае со новите планови живописни бои и не исчезнува, тоа достапни во различни дизајн опции, сте сигурни да се најде токму она што го барате.Лесно да се Грижи : Машина перат, нежно циклус, собори сува низок, низок железо ако е потребно;ако имате било какви прашања може да не контактирате во било кое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите