.

.

КВАЛИТЕТОТ ТРГОВЕЦ Крпа Warmers за Бања Ѕид Монтирани, Лесни Plug 90° Количка 6 Барови Тајмер Брз Крпа и Фен за Заштеда на Енергија 30.5 x 10.6, Дом на Полица,Зелена

КВАЛИТЕТОТ ТРГОВЕЦ Крпа Warmers за Бања Ѕид Монтирани, Лесни Plug 90° Количка 6 Барови Тајмер Брз Крпа и Фен

DEN 3839.76

Износ
Во продавницата.

Во сад и Јапонија, ќе треба да се купи напон конвертор.ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Јаглерод влакна сува греење.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И ИНСТАЛАЦИЈА на : Конструирани со нерѓосувачки челик, ова крпа потопол е лесно да се чисти со мека сува крпа кога крпа потопол е ладно.Ноктите за слободни и вежба-бесплатна инсталација, зацврстување на товарот, трошоците на енергија, и не е лесно да се оштети ѕид.6in)Напон : 220 VHeating време : 5 min Rated моќ : 700w Rated фреквенција : 50 Hz Product бучава : 45 DBTemperature : 131°F / 55°CFoldable : 90° Fold Power должина на кабелот : 1 meters Function : Отстранете мирис, 360° водоотпорен, Виткање складирање, Интелигентна контрола на температурата, Енергија saving Scope на примена : бања, бања, балкон и други области, едноставен дизајн, мулти-функционална употреба, погоден за современ дом живот.Тоа е многу погодна за вашиот стан, дом и сите други ограничен простор. 6 БАРОВИ ДИЗАЈН : крпа потоплите користи 6 барови да се еднакво дистрибуирате топлина и топла до 8 големи пешкири или бањарки. (Производот не содржи напон конвертор, ќе треба да се купи го тоа сами).Вграден-во термостат кој безбедно се чува на температура и conserves енергија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите