.

.

Персоналните Еднорог Крпа за Деца - Обичај Патување Плажа, Базен и Бања Крпи за Возрасни Деца Бебе Момчиња Девојчиња (Бања Пешкир 30x60)

Персоналните Еднорог Крпа за Деца - Обичај Патување Плажа, Базен и Бања Крпи за Возрасни Деца Бебе Момчиња

DEN 600.00

Износ
Во продавницата.

Можете да ги користите за на плажа, во бањата, во кујната, а голф, гаража, каде што треба помош на абсорбента пријател.Овие крпи оди каде и да одите и да ги изврши сите обврски се очекува од било врвен квалитет крпа.Што и да изберете, ние ќе ги вашите текстуални и да се создаде ексклузивен производ само за вас, кои ќе брод во три работни дена или помалку.ФУНКЦИОНАЛНОСТ – Без оглед на големината или дизајн можете да изберете, овие крпи долго ќе се богатство член на семејството.Најмалите крпа и е на рака крпа, 16"x28" и совршен за кујна, гаража, и голф.35"x70" пешкир е идеален за денови на плажа и базен, lounging наоколу и пиење возрасни пијалоци.Најмалите крпа и е на рака крпа, 16"x28" и совршен за кујна, гаража, и голф.ФУНКЦИОНАЛНОСТ – Без оглед на големината или дизајн можете да изберете, овие крпи долго ќе се богатство член на семејството.Тие не мора да знаете тоа беше супер лесен процес кој траеше помалку од една минута, ние ќе ја задржи таа наша мала тајна!.Можете да ги користите за на плажа, во бањата, во кујната, а голф, гаража, каде што треба помош на абсорбента пријател.35"x70" пешкир е идеален за денови на плажа и базен, lounging наоколу и пиење возрасни пијалоци.ПЕРСОНАЛНИТЕ – Создаде навистина уникатен и еден-на-еден вид крпа за себе или за некој што го сакаш.30"x60" пешкир е најдобар се користи во бањата.ПЕРСОНАЛНИТЕ – Создаде навистина уникатен и еден-на-еден вид крпа за себе или за некој што го сакаш.Употреба на измената на алатката за да ги внесете вашето име, нивното име, смешно велејќи : , или внатре шега.Сопствен дар покажува колку ти е гајле, што ви е малку време и напори се потребни за да се направи нешто уникатно за тоа посебно некој.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите