.

.

Slowtide - Luca Плажа Крпа | Памук Velour - Виси Јамка - 60 x 30 Инчи

Slowtide - Luca Плажа Крпа | Памук Velour - Виси Јамка - 60 x 30 Инчи

DEN 1022.40

Износ
Во продавницата.

Памук.Произведено во САД или Увезуваат. 100% супер меки, па тие се поставени за да креирате еден.Инспирирани од сите тела на вода и љубовта на уметноста, Slowtide е соработка на тројца пријатели кои сакаа да го пренесе својот начин на живот, преку уникатни производи. - 30" x 60" - 460 грама (Лесни) - Виси јамка - Увезени.Рај печат во вашиот ум.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите