.

.

Брзо Сушење Микрофибер Крпи,2 Пакети Жолта Цветни Печатење Спортски Крпа за Јога,Трчање,Фитнес,Тренингот,Кампување,Фитнес,Тренингот

Брзо Сушење Микрофибер Крпи,2 Пакети Жолта Цветни Печатење Спортски Крпа за Јога,Трчање,Фитнес,Тренингот,Кампување,Фитнес,Тренингот

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Супер меки пената микрофибер е многу нежно на вашето лице, тело и кожа. ★[Спектар на отпечатоци] : Ова крпа не е досадно солидна боја шема, но има повеќе шарени дизајн, различни стилови на модели донесе различни форми на крпа, и елегантен дизајн го прави да се повеќе модерни и исклучителна.Прирачник за мерење, неизбежно ќе биде 1-3cm грешка, ве молиме обратете се до вистинските стоки.Погоден за секого вклучувајќи ги и вашите домашни миленичиња. ★[Брзо сушење] : На влакната на овој крпа е многу пофини од онаа на стандардни крпи, толку има поголема површина, и е повеќе компактен и полесни.Бојата на објектот ќе преовладува.Модерен ќе се погодни за стилски крпа.Тоа треба да биде симпатична, шармантен, убава, елегантна, и, интересно, не се единствен стил.Дојде и да го изберете вашиот омилен стил!Спецификација на производот : Материјал : висок квалитет микрофибер платно Големина : 12x35 во/30x89 cm Печатење : еден-двострано печатење, на задната страна е чиста бела Чистење инструкции : машина перат Пакување : 2 x Микрофибер кули Забелешка : Поради серија фактори, како што се лошо осветлување и монитор Прилагодувања на слика и објектот може да има мала боја разлика. ★[Ладење искуство] : На микрофибер крпа, има супер капацитет на апсорпција на вода, натопете го во вода и да се присилува се исуши, може да се добие ладење крпа.Употреба на влага во пешкир да се земе пот далеку од вашата кожа, одржување сте кул.★[Високо-квалитетни материјали] : Ова крпа е направен од 100% високо-квалитетни микрофибер, со супер absorbency и супер мека на допир.Тоа е исто така многу погодни како дома крпа, како лице wiper тело wiper косата со крпа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите