.

.

XJAXY Лаптоп Круг Биро Кревет Фах Табела Прилагодливи Количка за Лаптоп Табела Појадок Служат Фах w' Нервира Врвот Фиока со Одбивни,Б

XJAXY Лаптоп Круг Биро Кревет Фах Табела Прилагодливи Количка за Лаптоп Табела Појадок Служат Фах w' Нервира

DEN 1116.00

Износ
Во продавницата.

Изградба на Мултифункционален - Како лаптоп работна станица, лаптоп табела за кревет, детски кревет, маса, појадок во кревет послужавник, мини пишување маса, положба табела за канцелариска работа, лаптоп каучот маса, книга/таблет табела.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА И ШИРИНА : 3 прилагодливи слотови може да ви обезбеди со 3 навалите агли.И подвижен одбивни се користи за да се спречи лаптоп од лизгање надолу кога на врвот е навалена.ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : количка за рамен, лесно за чување, мала тежина, може да се носи околу.Ергономски дизајн, можете да изберете најмногу удобно поглед ниво, но, исто така, направи вашиот грбот и вратот удобно.УДОБЕН ФИОКА ДИЗАЈН : Постои мала фиока од десната страна на појадок во кревет лента со Вграден-во магнет за чување на пенкало, белешка рампа или телефон, без грижа на фиока тркалање.СОСЕМА ФУНКЦИОНАЛНИ : Со овој лаптоп стојат ,можете да уживате во вашата книга, лаптоп ,лаптоп не сте ограничени од кревет.Име : Ноќни маса, кафе table Material : Природни бамбус + MDFWeight : 5 kg Size : 59 X34 X23cm Scope на примена : троседот, студија, дневна соба, спална соба, итн.Поради тоа што се мери рачно, ќе има некои отстапувања во големината, ве молиме да се разбере.Ние само се продава Компјутер Биро, други производи се само за слики, не за продажба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите