.

.

Браунинг 32LB075 Челик Акции Минимум Понесе Gearbelt Pulleys за L075 Ремени, 3/8 на Теренот, 0.75 Широк

Браунинг 32LB075 Челик Акции Минимум Понесе Gearbelt Pulleys за L075 Ремени, 3/8 на Теренот, 0.75 Широк

DEN 1704.48

Износ
Во продавницата.

Пакет димензии : 4.56 "L x 4.56" W x 1.56 " H. Пакет количина : 1. Тип на производ : Механички Компоненти.Земја на Потекло : сад.Браунинг Акции Минимум Понесе Pulleys за "L" Gearbelts се опремени без клучните места или setscrews.Тие може да се досадуваат на големина и опремени со клучните места и setscrews во разумен екстра цена.Максимална Забива прикажани ќе се приспособат Стандард Keysets и Setscrew над Keyseat.Малку Поголем Забива се е можно без К.с., Плитки Ks.или Setscrew во агол за да Ks.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите