.

.

Ентони Ричардс Жените Faux Крзно Јакна Грб Копчето Надолу Outerwear во Текот на Хип Должина

Ентони Ричардс Жените Faux Крзно Јакна Грб Копчето Надолу Outerwear во Текот на Хип Должина

DEN 1415.28

Износ
Во продавницата.

Кафеав мантил и зелени крзно јакна координираат со вашите омилени тимови.Забава Зимски Модна : атмосфера, меки жените палто кое потпаѓа под половината и копчињата за сите на пат до.Оваа зимска јакна е достапна за жени во потрага по убава фигура зимски капут, плус големина на жените faux крзнено палто или големината помеѓу.Приближната Должина : Мал-30", се Промаши-32", на Жените-34".Најдете совршено се вклопуваат и должината на јакна за жените од било која висина и големина.Толку Многу Големини : на Располагање во широк спектар на големини со Мал крзнени палта, Промаши големини и Жените плус големина палта (1 X-4 X).Жените Кадифен Peacoat Детали : - Материјал : Полиестер - се Грижи Инструкции : Суво чистење само Големини : Мал SP-XLP, Промаши М-XL, Жените плус големина 1 X-4 X - Приближната Должина : Мал-30", се Промаши-32", на Жените-34"- Бои : Природата на ѕвонење.Копче затворање.Ќе бидете тажни секоја пролет кога ќе треба да се стави на овој грб далеку.Се чувствуваат модерен и задржи топло во оваа жените зимски капут.На странични џебови на овој меки грб се одлични за чување на вашиот телефон, копчиња, паричник, chapstick, ракавици и многу повеќе.Носат меки faux крзнено палто жените љубов преку turtleneck за рационализација изглед.Суво Чистење Само.Пространа Странични Џебови : Store на вашиот телефон, копчиња, паричник и други објекти додека одите надвор и за во оваа теди палто за жените.Затворање на копчето-пред јакна и да се подигне на висока јака да остане удобен на најстудените денови.Пар со фармерки или панталони за да се коло од совршени дами зима облека.На Coziest Faux Крзнено Палто : Изработени од полиестер, ова faux крзно јакна за жените е сон.Завиткани во Прегратка : да се Чува на топло, кога температурите се откажат со висока јака и луксузен текстура на овој faux крзно зимски капут.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите