.

.

Ентони Ричардс Жените Faux Крзно Јакна Грб Копчето Надолу Outerwear во Текот на Хип Должина

Ентони Ричардс Жените Faux Крзно Јакна Грб Копчето Надолу Outerwear во Текот на Хип Должина

DEN 1415.28

Износ
Во продавницата.

Оваа зимска јакна е достапна за жени во потрага по убава фигура зимски капут, плус големина на жените faux крзнено палто или големината помеѓу.Пространа Странични Џебови : Store на вашиот телефон, копчиња, паричник и други објекти додека одите надвор и за во оваа теди палто за жените.На Coziest Faux Крзнено Палто : Изработени од полиестер, ова faux крзно јакна за жените е сон.Се чувствуваат модерен и задржи топло во оваа жените зимски капут.Кафеав мантил и зелени крзно јакна координираат со вашите омилени тимови.Ќе бидете тажни секоја пролет кога ќе треба да се стави на овој грб далеку.Забава Зимски Модна : атмосфера, меки жените палто кое потпаѓа под половината и копчињата за сите на пат до.Завиткани во Прегратка : да се Чува на топло, кога температурите се откажат со висока јака и луксузен текстура на овој faux крзно зимски капут.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите