.

.

DreamBone Мини Пилешко Завиткани Chews 15 Брои, остри кожа-Слободен Chews за Кучиња (1 СЛУЧАЈ на 24 Индивидуални Пакети на 15 Count)

DreamBone Мини Пилешко Завиткани Chews 15 Брои, остри кожа-Слободен Chews за Кучиња (1 СЛУЧАЈ на 24 Индивидуални

DEN 3344.16

Износ
Во продавницата.

Куче chews помогнат забите се чисти, силни вилици и се ментално стимулирање да помогне да се спречи досада и деструктивно однесување.Dream Bone Мини Пилешко Завиткани Chews помага во одржување на здрави заби преку природен акција на џвакање, што ги прави третираат како вие и вашето куче може да го љуби.Без остри кожа Dream Bone chews се направени со вистински пилешко, говедско месо, сланина и сирење или сладок компир и здраво зеленчук за scrumptious вкус кучиња може да му одолее!Без остри кожа Dream Bone Мини Пилешко Завиткани Chews за кучиња се направени со вистински пилешко и здраво зеленчук и завиткани со прекрасни слој на вистински пилешко на надворешната за неодоливо вкус кучиња сонувам.Збогатен со витамини и минерали, овие chews се здрава алтернатива на остри кожа.Експертите во Dream Bone бренд сакате да имате здрави, среќни кучиња.Им даде на вашиот виршла 1 до 2 Dream Bone Мини Пилешко Завиткани Chews дневно.1 СЛУЧАЈ НА 24 ИНДИВИДУАЛНИ ПАКЕТИ НА : Dream Bone Мини Пилешко Завиткани Chews 15 Брои, остри кожа-Слободен Chews За Кучиња.Однесувајте се кон вашиот мал или играчка големина pup на овие високо сварливи и 100 проценти вкусни мини chews.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите