.

.

Зелена HX Куче Мат Кревет | Есен и Зима Точки Polka Куче Кинолошки Мали и Средни Кинолошки Топло Перат Милениче Гнездо, Куче Спиење Перници

Зелена HX Куче Мат Кревет | Есен и Зима Точки Polka Куче Кинолошки Мали и Средни Кинолошки Топло Перат Милениче

DEN 1243.20

Износ
Во продавницата.

Куче Душеци❤ Лесно Да Се Чисти Куче Кревет Душек : Машина Перат За Лесно Чистење.Тип : Dogs Feature : Breathable Pattern : Solid Weight : разни weight Model Број : пет кревети N21-17 Item Тип : Кревети & Sofas Wash Стил : Рака Wash Material : FIBERKeywords : гигант куче кревет за куче bedsfor мали кучиња fuzzy куче кревет xxlg куче кревет покачена куче кревет со балдахин куче кревет перница куче душек големи водоотпорен зима кучиња кревети надвор куче кревети за големи кучиња крупните куче кревети ортопедски.Ве Молиме Имајте Предвид - Нашиот Кревет Не Е Погоден За Кучиња Или Puppies Со Прекумерна Teething Или Џвакање Однесување.Измијте Со Ладна Вода, Нежно Циклус; Не Кајгана; Собори Сува, Нежни Циклус, Ниска Топлина; Не Железо; Не Сува Чиста.Не Се Лизга Куче Мат❤ Безбедно : Куче Влошки Има Не-Пропадна Водоотпорен Материјал На Дното За Да Се Спречи Slipage И Го Задржува Вашиот Миленик Во Безбедна Средина.Куче Душеци Перат❤ Функција : Funished Со Водоотпорен, Нечистотија-Отпорни И Анти-Пропадна Дното, Ова Куче Кревет Душек Е Домашно Милениче Коса Решение Производ Да Им Помогне На Вашата Соба Да Се Чува Чист.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите