.

.

Мали Животни Шатор, Преносни Отворен/Затворен Куче Шатор, Пет Шатор за Куче,Мачка,Зајакот,Хрчак

Мали Животни Шатор, Преносни Отворен/Затворен Куче Шатор, Пет Шатор за Куче,Мачка,Зајакот,Хрчак

DEN 1375.20

Износ
Во продавницата.

Конусна Шатор : се Направени од издржлив најлон материјал,силна и restistance Големина и Боја : 58x53x43cm, Сина и Розова Боја за Опција Водоотпорен -Добар за отворен и затворен активност Количка за дизајн го прават тоа лесно да се носат употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите