.

.

ChenCheng Куче Куќата, Миленичиња Куќа Виткање Пластични Отворен И Затворен Милениче Гнездо Кинолошки Мало Куче Четири Сезони Универзална Милениче Материјали

ChenCheng Куче Куќата, Миленичиња Куќа Виткање Пластични Отворен И Затворен Милениче Гнездо Кинолошки Мало

DEN 448.80

Износ
Во продавницата.

Удобно, флексибилен и да се направени од faux крзно, нашите себе-греење луксузни куче кревет е потсетува на мајка крзнено палто!Комбинираат длабоко дупки да им овозможи на вашето домашно милениче да се фуражни, и на животните ќе има добар ноќен сон за да се подобри однесувањето и подобрување на здравјето.Нашите миленичиња кревети имаат убава природна боја која може да биде беспрекорно додадена на оркестарот на секоја соба!И бидејќи нивните bottoms се водоотпорни и дамка-отпорни, тие спречите случајно нечистотијата од внесување на подот.Свитлива, преносни, лесен за носење, издржливи и трајни.Три-димензионални шатор дизајн е во согласност со мачка мрзливи природата.Не се лизга дизајн спречува гребење на подот и го спречува домашно милениче од туркање куќата додека играте.Име на производ : Количка за миленичиња куќа.Материјал : ПП материјал.Големина : 68.25x54.45 (cm).Погоден за наврати : автомобил, дом, camping Applicable објект : Кучиња во рок од 25 кг.Здраво, добредојдовте на нашата продавница, кои ги има повеќе стилови за да изберете од, стилски изглед, со висок квалитет, нашата продавница поддржува масовно купување, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ќе биде во 12 часа Одговор да ви внатре!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите