.

.

GEPULY Водоотпорен Домување Случај, за GoPro Херој 7 Црна, Херој 5 6 Црна, Херој (2018) - 45M Подводни Заштитна се Нурне Домување Школка за GoPro Hero7 Hero6 Hero5 Камера со Заградата Додат

GEPULY Водоотпорен Домување Случај, за GoPro Херој 7 Црна, Херој 5 6 Црна, Херој (2018) - 45M Подводни Заштитна

DEN 406.80

Износ
Во продавницата.

Компатибилност : Овој водоотпорен домување случај е специјално дизајниран за Go Pro Херој 5/6/7 Црна и Херој(2018) камери.Ве молиме имајте на ум : Тоа не одговара за Херој 7 Бела / Сребрена и други модел камери.Водоотпорен До 147 ft(45 M) : Благодарение на цврст домување школка, тесни тока и надгради запечатување прстен, овој водоотпорен случај нуди отпорност на вода до 147 ft(45m).Можете да го користите вашиот Go Pro камера за да направите живописни слика и видео подводни без да се грижиш за пневматиците.Rustproof и Висока Трансмисија : копчиња, thumbscrew и други метални делови се направени од 316 од не ' рѓосувачки челик, кои обезбедуваат antirust во морска вода, трајни производи за долгорочна употреба.Објективот е направен од високо пренос калено рамно стакло (светлина пренос стапка на 98%) кој обезбедува максимална слика и видео острината над и под вода.Кавга-бесплатно за Инсталација : Нема потреба да го отстраните поклопецот на леќите пред ставање камера во домувањето.Отворете случај, се стави во камера, затворете го случај, направи!.Широк Спектар на Употреба : Овој водоотпорен домување случај не само што го заштитите вашиот Go Pro Херој 5/6/7/2018 камера од прашина, гребнатини и шокови, но, исто така, идеално за нуркање, нуркањето, сурфање, скијање, лебдат, шангај со падобран и други екстремни активности.Answer : ___________________________ Note : tripod планината адаптер е бесплатен подарок кој ќе ви овозможи планината вашата камера на tripod и monopods.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите