.

.

Вдлабнати вградна светилка НЛО перка индустриски Висока Залив Светла Ултра Тенок Гаража Светлината Леќа Зрак Агол Покрие Индустриски Светилка Комерцијална Облас

Вдлабнати вградна светилка НЛО перка индустриски Висока Залив Светла Ултра Тенок Гаража Светлината Леќа Зрак

DEN 2805.60

Износ
Во продавницата.

Ви посакувам да го изберете вашиот омилен производ, ви благодариме за доаѓање. ▶Високо-квалитетни LED чипови, висока осветленост, висока боја рендерирање индекс, ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, може да заштедите повеќе од 85% на електрична енергија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите