.

.

200x 3,5 мм Јапонија Plug Круг Приклучок Ф Кабел пресек Ракав Изолација

200x 3,5 мм Јапонија Plug Круг Приклучок Ф Кабел пресек Ракав Изолација

DEN 1392.00

Износ
Во продавницата.

Приклучоците имаат големина од 3.5 мм до 4 mm.Кабелот пресек е 1.5 -2 , 5mm 2 .За мотоцикли , автомобили , автомобили , камиони , quad и гроздобер автомобили.Приклучоците имаат големина од 3.5 мм до 4 mm.Кабелот пресек е 1.5 -2 , 5mm 2 .За мотоцикли , автомобили , автомобили , камиони , quad и гроздобер автомобили Круг приклучок set Cable пресек : 1.5 -2 mm 2 Plug : 3, 5mm 4, 0mm Material бакар со цинк легура Обемот на испорака : 200x круг plug200x sleeves400x Изолација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите