.

.

50PCS Јасно и Црна Пластика Безбедност Кристал Завртка Кукла Одлуки Очи со Миење DIY Шиење Изработката Копчиња Занает Снабдување Кукла мечето Животинско Полнети Игра?

50PCS Јасно и Црна Пластика Безбедност Кристал Завртка Кукла Одлуки Очи со Миење DIY Шиење Изработката Копчиња

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : Пластика;Боја : Јасно+Црна(Миење боја можеби случаен избор);Големина : 6 различна дебелина за вашиот избор;ве Молиме потврдете го вашиот треба пред цел;Пакет : 50 PCS на секоја цел.Добар квалитет материјал : Овие безбедност очи се изработени од квалитетна пластика, цврсти и издржливи, изгледа сјајна и мазна.Погодна за многу видови на кукли,како кукла,мечето,кадифен животни,итн ;Одлични за рака одлуки, многу лесен за употреба.Подлошки може да се спречи очи надвор од кукли.Оваа кукла очи проекти се со исклучителна изработка и убава lifelike.Забелешка : овие подлошки се многу цврсти, бидете сигурни дека имате се наоѓа точно каде што сакате во вашиот проект пред да започнете; мали делови, не е за деца под 3 години. - Боја : Јасно и црно - Материјал : Пластика - Size : 10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm Please потврдете го вашиот треба пред цел Пакет, вклучувајќи : 50 PCS на секоја цел - Безбедност очи се изработени од квалитетна пластика, цврсти и издржливи, изгледа сјајна и мазна Идеален за Шиење Изработка и донесување на мечки, кукли, кукли, кадифен животни и капчиња critters - Вклучува Подлошки, Подлошки може да се спречи очи надвор од кукли.(Миење боја можеби случаен избор)- Одлично за рака одлуки, многу лесен за употреба, Погодна за многу видови на кукли,како кукла,мечето,кадифен животни,итн - Овие слатки очи се совршени за креирање забава дизајни за кукли, кукли, роденден картички, и многу многу more Please не двоумете се да контактирате со нас ако има било какви прашања во врска со нашите производи,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите