.

.

Дизни Замрзнати Семејство Поставите Елса & Ана Кукли со Кралицата Iduna Кукла & Олаф Играчка, Инспириран од Замрзнато 2 Филм

Дизни Замрзнати Семејство Поставите Елса & Ана Кукли со Кралицата Iduna Кукла & Олаф Играчка, Инспириран од

DEN 294.48

Износ
Во продавницата.

Во glimpses во Елса и Ана минатото вклучени во Дизни Замрзнати 2, Кралицата induna, нивната мајка, часовници над нив.Ова семејство сет од 4 Дизни Замрзнати 2 мали кукли вклучува кралицата induna кукла во неа моделирани кралската Пурпурна облека, Ана и Елса деца мали кукли, и Олаф фигура.На Елса играчка е облечен една симпатична моделирани сина облека и Ана кукла е облечен во жолто.Воведување на Кралицата induna : Елса и Ана е на мајка ми во Дизни Замрзнати Серија на филмови, Овој кралицата induna кукла е инспириран од нејзиниот лик и сцени во Дизни Замрзнати 2.Елса, Ана, и Олаф : ова семејство го поставите Замрзнати играчка поставена доаѓа со 2 мали кукли за на Елса-македонија и Ана како години и Олаф кукла за да играат надвор Flashback сцени од Дизни Замрзнати.Замислете Замрзнати сцени : со овој сет на замрзнати-инспириран кукли, децата може да се замисли сцени од Дизни Замрзнати 2 филм или креирате сопствени време на изведба.Децата може да се замисли забава семејство сцени од филмот или да се создаде свој!Соберат Дизни Замрзнати 2 кукли и playsets да се рекреираат познати сцени со знаци како Елса, Ана, Олаф, Свен, и Kristoff кои децата знаат и љубов.Предмет на достапност) испрати овој сет на Дизни Замрзнати мали кукли како одмор подарок или роденденски подарок за деца на возраст од 3 и до кои сакаат да се замисли истражување на волшебниот свет на Arndell и пошироко!Авторски Права Дизни. За деца на возраст од 3 години и нагоре : љубители на Дизни Замрзнати филмови ќе сакаат овие Ана, Елса, Кралицата induna, и Олаф играчки како роденденски подарок или празник присутни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите