.

.

NAHANCO MHR26W Мажите Половина Круг Екранот Форми - Бела

NAHANCO MHR26W Мажите Половина Круг Екранот Форми - Бела

DEN 948.72

Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 91.44 H x 18.542 L x 54.61 W (сантиметри).Пакет Тежина : 2.064 килограми.Земја на Потекло : Кина.Единица грофот : 1.0. Мажите половина круг мат бела екранот форма - рамо до рамо мерки 18 3/4".висина на форма со кука е 38 инчен и во тоа е најдлабоката точка мерки 4 1/2".форма сама по себе е 1/8 инчи дебела, се вбризгува моделирани што го прави мала тежина и разновиден за да се движите низ вашата продавница.Висок квалитет по ниска цена.Оваа форма не ќе застане на своето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите