.

.

ZippyPaws Храна Пријатели се зариваат Интерактивни Куче Играчки - криенка Куче Играчки и Кутре Играчки, Шарени Писклив Куче Играчки, и Кадифен Куче Загатки, Пуканки Коф?

ZippyPaws Храна Пријатели се зариваат Интерактивни Куче Играчки - криенка Куче Играчки и Кутре Играчки, Шарени

DEN 406.56

Износ
Во продавницата.

Куче Загатка Играчки : Лекување на вашиот pup на оваа криенка куче играчка која му дава на вашето домашно милениче часа на забава копање на пуканки надвор од кофа.За Puppies и Кучињата : Ова писклив куче играчка е мора да има за вашиот кутре.Секој пуканки е неодоливо бучава создателот да се задржи вашиот најдобар пријател да се забавуваат!.Интерактивна Загатка Играчка : Предизвик вашето куче со стимулирање на играта на криенка со овој кадифен куче играчка.Само Правото Големина : Нашата Јами се препорачува за кучиња од сите големини - но не се препорачува за екстра тешко chewers.Уникатен Дизајн - Убаво дизајнирани, високо-квалитетни домашни производи за модерното куче и кучето сопственик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите