.

.

Далечински Управувач за AVFABUL USB 3.0 Switch Селектор KVM Switch 4 Порт 2 Компјутери

Далечински Управувач за AVFABUL USB 3.0 Switch Селектор KVM Switch 4 Порт 2 Компјутери

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Поддршка за USB 3.0 Вклучите ИНФРАЦРВЕНИОТ Далечински управувач, лесно Можете да префрлате помеѓу два или повеќе компјутери со кликнување на копчето или на далечински управувач, и сини LED индикатор на USB 3.0 switch ќе се укаже на работи на компјутер.Употребата на IR-Далечински управувач дизајн ви овозможува да се префрлате помеѓу два компјутери полесно и поевтино. ⚠️Постои само 1x IR Далечински во пакет. ⚠️Оваа IR-Далечински е за AVFABUL USB 3.1 3.0 Switch Селектор KVM Switch.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите