.

.

QVS 250MHz 2Port VGA Видео Споделување Switch MSV102P

QVS 250MHz 2Port VGA Видео Споделување Switch MSV102P

DEN 384.00

Износ
Во продавницата.

Резолуција до 1920x1440. Пиксели зачестеност до 250 MHz.Поддржува DDC1, DC2, DDC2 B, DDC2 B+, DDC2 AB (За видео од пристаништето 1).Топла pluggable.Авто скокни во текот на моќ-исклучување и суспендирани КОМПЈУТЕР, и изваден VGA кабел. • Два компјутери може да делат еден монитор, проектор или која било видео дисплеј со VGA портот• Оваа премиум видео селектор има висок пропусен опсег од 250 MHz за да одржувате видео интегритет и обезбедува јасна & остри слики• Идеален за презентации, училници, контрола на центар, далечински мониторинг и обука објекти• Обезбедува висока резолуција до 1920x1440, статус на Led диоди, преден панел порта селектор и поддржува аналогни рамни панел, проектори & VGA следи до 21inch.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите