.

.

VELIHOME Мултифункционален Лаптоп Радијатор Заградата Лаптоп Поддршка USB Полнење Количка за Преносни Застане Не се Лизга за Ладење Подлога Погоден за Повеќето Лаптоп

VELIHOME Мултифункционален Лаптоп Радијатор Заградата Лаптоп Поддршка USB Полнење Количка за Преносни Застане

DEN 547.20

Износ
Во продавницата.

Не-пропадна одбивни интимни заштита : на дното е опремен со виткање одбивни за да се спречи лаптоп од лизгање по волја, за да се заштити телефонот од оштетување, и стабилна клип : тоа е заглавен цврсто и не е лесно да се слајд, структурата е стабилна и аглите се заоблени, не се плаши од гребнатини. Не-пропадна одбивни интимни заштита : на дното е опремен со виткање одбивни за да се спречи лаптоп од лизгање по волја, за да се заштити телефонот од оштетување, и стабилна клип : тоа е заглавен цврсто и не е лесно да се слајд, структурата е стабилна и аглите се заоблени, не се плаши од гребнатини.

Параметрите на производот

Product name:
Laptop Radiator Bracket
Product material:
ABS plastic + non-slip silicone
Power supply mode:
USB power supply, plug and play
Rated voltage:
5V
Color:
frosty white, turquoise, quiet black
Product size:
242.7*292.7*29mm
Cooling method:
dual-core silent motor fan cooling
Noise value:
20-30dBA
Include:
1 X Laptop Radiator Bracket

Им се допаѓа и на купувачите