.

.

Боја Клуб Цреша Iceeee Serendipity Натопи Боја во Прав-2oz Тегла

Боја Клуб Цреша Iceeee Serendipity Натопи Боја во Прав-2oz Тегла

DEN 984.00

Износ
Во продавницата.

Боја Клуб Натопи Прав Не содржат формалдехид, toluene и DBP хемикалии.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никогаш не се тестираат врз животни, и се сите околу се произведени без суровост.Лето доаѓа, ајде да ги патувањето до брегот!Боја на Клубот Џерси Девојка колекција вклучува шест смели нијанси кои ќе имате boardwalk подготвени.Знаете што велат, откако Џерси девојка, секогаш Џерси девојка!Лесно удар на вашите нокти.Се применуваат (1) ПРЕМИЕРОТ ОБВРЗНИЦИ и веднаш се натопи вашите нокти во прав, отстранување на вишокот прав.Повторете едно време.Следно, ќе се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR и нека лек за 1 минута.Форма, датотека, и удар вашите нокти со мазна површина и соодветна форма.Се применуваат (2) размена на ИНСТАНТ ACTIVATOR повторно и овозможи 1 минута за да го поставите.Брзо да се применуваат (3) ЗАВРШИ СЈАЈ во малку потези што е можно со светлина четка притисок.По неколку секунди, ќе се применуваат уште слој и оставете 1-2 минути да се исуши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите