.

.

Карма Халал Заверена лак - Навистина Дише без Суровост и Вегетаријанската - Кислород Порозни Wudu Пријателски Помине Емајл (NABILA)

Карма Халал Заверена лак - Навистина Дише без Суровост и Вегетаријанската - Кислород Порозни Wudu Пријателски

DEN 170.88

Износ
Во продавницата.

►ДИШЕ ЛАК : Карма Органски Халал лак е дише и има малку трик што го става пат низ и над традиционални полски. ►Вода Порозни лак : Нашата порозни без Суровост & вегетаријанска полски е дизајниран да им овозможи на молекули на вода и нивните добри пријатели кислород за да се лизга низ полски и надолу за да го помине. ►Помине Емајл за Сите : на полски Нашата е погоден за СЕКОГО вклучувајќи ги и бремени жени, деца од сите возрасти.Тоа му дава слобода да уживаат здрави нокти на жените во целиот свет. ►Заверена Халал лак : Карма лак е Сертифициран Халал и мора да има ставка за Муслимански жени и мажи кои сакаат да имаат убави нокти, за време на вршењето на wudu. ►Пари Гаранција за враќање на : Карма Органски понуда на пари назад на Ноктите Уметност производи и да се направи одличен роденденски подарок, Божиќ подарок, или годишнина подарок.ПОБРЗАЈТЕ И да се КУПИ нашиот најдобар квалитет на производи пред да замине надвор од акциите.Благодарение на Уверение Халал Карма Органски лак кои би можеле да им помогне на некои луѓе се најде рамнотежа меѓу убавината и вера.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите