.

.

Incoco Лак Ленти, Ноктите Уметност, Цитрус Удар

Incoco Лак Ленти, Ноктите Уметност, Цитрус Удар

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Нема повеќе суво време, тестови или smudges; Се салон квалитетни резултати во минути право дома.Направени со вистински лак, Лесно да се примени, ги Отстранува лесно со лак смена.Вклучува 2 листови со 16 вкупно ленти во различни големини за да се обезбеди совршено се вклопуваат.Широк спектар на бои и завршува; се Меша и Натпревар да се создаде свој уникатен изглед.Добиете совршен нокти во секое време.Среќен Лето!Го прослават враќањето на долгите денови и топли ноќи со Incoco Тропски Бегство Колекција.Без разлика дали сте пиејќи коктели покрај базенот или jetting исклучување на егзотични beachside locales, се третираат вашите совети како да беспрекорна маникир во светли, смели нијанси и сезоната бујна флорални и тропски отпечатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите